Działalność CSR


 
Od początku naszej działalności kierujemy się społeczną odpowiedzialnością biznesu. Dzięki tej koncepcji zawsze uwzględniamy interesy społeczne, oraz relacje z różnymi grupami działającymi na terenie Mikołowa i nie tylko jako priorytet swojej pracy. Dlatego też zachęcamy serdecznie do współpracy z nami wszelkiego rodzaju organizacje i instytucje, których działalność chętnie będziemy wspierać.
Na stałe współpracujemy z MKS Fraktal, który od początku swojej działalności wspieramy w zakresie projektów, nagłośnienia, druku plakatów ulotek itp., organizacji eventów oraz produkcji gadżetów reklamowych.
Naszym długoletnim partnerem jest także Dom Dziecka w Orzeszu, dla którego wykonujemy projekty, organizujemy eventy, a także dostarczamy gadżety.

Często staramy się wspierać wszelkie możliwe inicjatywy sportowe, dlatego też od dłuższego czasu współpracujemy z Hammers Łaziska Górne - drużyną futbolu amerykańskiego. Wykonujemy dla nich wszelkiego rodzaju projekty, wydruki, organizujemy eventy, a także produkujemy gadżety reklamowe.

Współpraca