Działalność CSR


 


Ktoś na wstępie zapyta czym jest CSR?


Kochani to najogólniej ujmując społeczna odpowiedzialność biznesu, przedsiębiorstw – jest to koncepcja, według której nasza firma na etapie budowania strategii uwzględnia również interesy społeczne, a także ochronę środowiska.
Od początku naszej działalności kierujemy się zasadami CSR. Zachęcamy serdecznie do współpracy z nami wszelkiego rodzaju organizacje i instytucje, których działalność chętnie będziemy wspierać. Szczególnie bliskie są nam inicjatywy działające na terenie naszego miasta, czyli Mikołowa. Zawsze chcieliśmy żeby nasza agencja kojarzona była nie tylko z świetną, rzetelnie wykonaną reklamą, ale także działalnością społeczną. Nasze możliwości produkcyjne, dobrze zaopatrzony park maszynowy, jak również uśmiechnięta, pełna entuzjazmu ekipa mogą stać się wsparciem dla każdej własnie Twojego pomysłu!

Podczas naszej już 12 letniej działalności (!) wspólnie z wieloma stowarzyszeniami, klubami sportowymi, klubami studenckimi, czy też schroniskami działamy i nie zamierzamy przestawać. Pracujemy w zakresie CSR zawsze rzetelnie określając warunki i naszą pomoc, będziemy Twoim profesjonalnym wsparciem.

Nasi partnerzy