Druk cyfrowy
Jako jedna z nielicznych agencji posiadamy swój park maszynowy druku cyfrowego. Druk cyfrowy jest jedną z najpopularniejszych technik druku, która sprawdzi się wszędzie tam, gdzie preferowane są niskie nakłady, bądź wtedy kiedy konieczna jest ich personalizacja. Druk cyfrowy nie wymaga długiego i kosztownego procesu przygotowania, który poprzedza sam proces druku, tak jak ma to miejsce w druku offsetowym. Druk cyfrowy pozwala nam na wybór dużej ilości różnego rodzaju podłoży od papierów kredowych po ozdobne, o różnej gramaturze. Przeważającą zaletą druku cyfrowego jest również wyjątkowo szybki czas produkcji, a także elastyczność w stosunku do zmian w projekcie.
Druk offsetowy
Drukiem offsetowym nazywamy odmianę druku, w której obraz przenoszony jest z aluminiowej matrycy poprzez odbicie na bębnie maszyny pokrytym gumą na papier. Jest to bardzo tania metoda wykonania dużej ilości odbitek w możliwie najkrótszym czasie. Dzięki tej metodzie możemy zaproponować druk dużych nakładów w bardzo dobrej cenie.
Druk wielkoformatowy
Jesteśmy zdania, że tylko odpowiedniej jakości reklama może przynieść zamierzony skutek dla naszego klienta. Dlatego też korzystamy z najnowocześniejszych technologii w tym druku wielkoformatowego - cyfrowego, którą stosujemy do produkcji form drukowanych na papierze, folii, a także materiale bannerowym. Doskonała jakość nadruków pozwala na zastosowanie ich w produkcji bannerów reklamowych, plakatów, czy tablic.

Kasetony świetlne
Reklama świetlna to nasza specjalność, nasze realizacje w tym zakresie są doceniane przez największe firmy. Idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, skrojone na miarę, niekonwencjonalne… Kiedy nie wiesz czym wyróżnić się wśród swojej konkurencji reklama świetlna może się okazać najlepszą inwestycją. Kasetony świetlne produkowane bezpośrednio pod zamówienie klienta. Przygotowane elementy graficzne, napisy są wykonane na płycie czołowej kasetonu, a źródło światła umieszczone jest pod płytą w postaci oszczędnego oświetlenia LED. Odpowiednio dobrane źródło światła zarówno pod kątem koloru jak i natężenia powoduje eleganckie, a zarazem wyraźne wyeksponowanie grafiki reklamowej bądź napisów.
Litery przestrzenne
Litery przestrzenne to doskonały sposób prezentacji zarówno logo, jak i haseł, napisów. Litery podświetlane ledowo wykorzystujemy zarówno w reklamie zewnętrznej, nawet w bardzo dużych formatach, jak i wewnątrz pomieszczeń np. w biurze. W zależności od ustawienia źródła światła jesteśmy w stanie przygotować napisy świecące wyłącznie od przodu, w całości, a także świecące tylko po bokach. Ciekawym efektem jest wybór podświetlenia "za siebie" tzw. efekt "halo".
Totemy, pylony, itp.
Kiedy wielkość reklamy również ma znaczenie z pomocą przychodzi pylon reklamowy. Elegancka, prosta i zarazem niezwykle skuteczna forma reklamy stosowana głównie przy wjeździe do firm. Zarówno projekt pylonów, jak i totemów uzgadniamy bezpośrednio z klientem. Ostateczna akceptacja dokonywana jest zawsze na postawie wizualizacji realizacji.

Oklejanie witryn
Twoja firma żeby wygrywać na rynku musi stać się rozpoznawalna. Pomoże w tym reklama zewnętrzna. To niezwykle szerokie pojęcie, które w swoim zakresie obejmuje również oklejanie witryn. Do Twojej dyspozycji mamy szereg rozwiązań, które z jednej strony możesz wykorzystać reklamowo, a z drugiej np. ograniczyć dostęp promieni słonecznych, bądź stworzyć intymną atmosferę bez spojrzeń przechodniów. Wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz w naszej ofercie dostępnej z pierwszej ręki – sami drukujemy, plotujemy i oklejamy. Nasze usługi to kompleksowa reklama Twojej firmy!
Oklejanie reklamowe pojazdów
Oklejanie pojazdów skupiamy jedynie na elementach reklamowych. Twój samochód to doskonały nośnik! Dobierzemy odpowiedni rodzaj reklamy w zależności od Twojej działalność, jak również typu samochodu. W naszej ofercie znajdziecie zarówno folię OWV stosowaną na szyby pojazdu, jak również wyploty, które umieszczamy na karoserii pojazdu.
Bannery, szyldy, tablice reklamowe
Banner to jeden z najtańszych i najbardziej dostępnych materiałów reklamowych. Nasz agencja zapewnia Ci dostęp zarówno do małych bannerów (które drukujemy na swojej produkcji praktycznie od ręki!), jak również ogromnych wydruków na siatce MESH. Nasz oferta to również szereg nowoczesnych rozwiązań, które ogólnie nazywane są szyldami i tablicami reklamowymi. Dysponujemy pełną bazą materiałów - nie straszne nam niestandardowe kolory i kształty. Sprawdź jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze!
Roll-upy, potykacze, flagi reklamowe
Roll-upy to doskonale znana forma mobilnej reklamy wewnętrznej, natomiast również w słoneczny dzień, bez dużego wiatru może wykorzystywać ją podczas prezentacji, czy eventów. Standardowe szerokości jakimi dysponujemy to 85 cm i 100 cm. Dla Waszego komfortu oprócz standardowych, budżetowych kaset dysponujemy również produktami premium! O potykacz... trudno się nie potknąć :) Możecie mieć pewność, że zapewni Wam właściwą widoczność, ale sprawdzi się również do prezentacji haseł reklamowych i aktualnej oferty. Dysponujemy również pełnym zakresem flag reklamowych, znajdziemy dla Was odpowiednie rozwiązanie, które sprawdzi się na każdym podłożu od plaży po asfalt!

Gadżety katalogowe
Nowoczesna firma nie funkcjonuje na dzisiejszym runku bez odpowiednich działań reklamowych. Pomożemy Ci właściwie dopasować ich wybór do prowadzonej działalności. Jednym z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych są polecane przez nas gadżety reklamowe, dla Państwa udostępniamy katalogi, których zasób jest ogromny. Jesteśmy w stanie zaproponować materiały z serii EKO, użyteczne materiały biurowe, narzędzia multifunkcje, parasole i wiele innych.
Indywidualne gadżety reklamowe
Indywidualnie dostosowany, a wręcz stworzony gadżet to coś czego możesz potrzebować żeby się wyróżnić! Nasza agencja to również kreatywne podejście i grupa ludzi zaangażowanych i wyszkolonych, którzy służą pomocą w wyborze najlepszej opcji dla Twojej firmy.
Odzież reklamowa
Odzież reklamowa to nasza specjalność! Współpracujemy z największymi dostawcami odzieży reklamowej w Polsce. W naszej ofercie znajdziecie zarówno podstawową odzież taką jak koszulki, bluzy i czapki, ale również odzież roboczą, gastronomiczną i sportową. Technologię znakowania dobierzemy w zależności od nakładu, ilości kolorów i wzoru. Dla nas nie ma rzeczy nie możliwych. Dysponujemy w swojej pracowni drukarką OKI - dzięki niej kolorowe nadruki możemy przygotować dla Ciebie praktycznie na miejscu. Oczywiście technologie jak haft, sitodruk, czy flex są u nas na porządku dziennym. Zapytaj o szczegóły!